PROGRAMISTA FRONTEND DEVELOPER

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Współpraca z zespołem analityków w zakresie wymagań dotyczących rozwoju systemu, analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań,
  • Projektowanie, realizacja i rozwój systemu klasy ERP,
  • Współpraca z zespołem programistów nad zmianami i rozbudową systemu ERP.

Wymagania:

  • Znajomość projektowania i realizacji aplikacji web,
  • Znajomość HTML, CSS, Angular ( i pokrewnych technologii),
  • Minimum dwuletnie doświadczenie,
  • znajomość relacyjne bazy danych i język SQL, w szczególności bazy danych MS SQL,
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT.

Dobrze widziane przez nas będą:

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie, komunikatywność i otwartość
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach,
  • Dobre warunki pracy,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższymi oświadczeniami na adres etobres@etobres.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko PROGRAMISTA FRONTEND DEVELOPER, ogłoszonego w dniu 01.01.2021 r. i prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Informatyki „ETOB-RES” Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że posiadam wiedzę o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.