KONSULTANT DS. WDROŻEŃ

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

· Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań,
· Przeprowadzanie wdrożeń systemu klasy ERP,
· Opieka nad eksploatowanym systemem,
· Szkolenia użytkowników,
· Współpraca z zespołem programistów nad zmianami i rozbudową systemu ERP,
· Wspieranie działań handlowych.

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub informatyczne,
· Komunikatywność,
· Gotowość do wyjazdów służbowych,
· Umiejętność pracy zespołowej,
· Prawo jazdy (kat. B).

Atutami będą:

· Znajomość podstaw rachunkowości,
· Wiedza informatyczna w zakresie: baz danych SQL, MS Office,
· Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP.

Oferujemy:

· zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach,
· dobre warunki pracy,
· dofinansowanie zajęć sportowych,
· przyjazną atmosferę pracy,
· pyszną kawę ?

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższymi oświadczeniami na adres etobres@etobres.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko KONSULTANT DS. WDROŻEŃ  prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Informatyki „ETOB-RES” Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że posiadam wiedzę o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.