ETOBRES Sp. z o.o. z powodzeniem funkcjonuje na regionalnym rynku informatycznym od listopada 1990 roku i jest jedną z najstarszych firm tego typu w województwie podkarpackim.

Wieloletnie doświadczenie firmy w branży informatycznej oraz budowana od lat pozycja lidera rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla firm i instytucji sprawia, że ETOBRES Sp z o.o. jest atrakcyjnym, stabilnym i kompetentnym partnerem biznesowym.

Przedmiotem działalności firmy ETOBRES Sp z o.o. jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych, opartych o autorski, profesjonalny Zintegrowany System Informatyczny Komadres – system klasy ERP, przeznaczony do obsługi w szczególności:

– Spółdzielni Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości,
– Przedsiębiorstw z branży Energetyki Cieplnej,
– Zakładów Komunalnych,
– Zakładów Wodno-Kanalizacyjnych, 
– Jednostek Budżetowych,
– Przedsiębiorstw Produkcyjnych.

Rozwiązania informatyczne oferowane przez firmę
ETOBRES Sp. z o.o.  oparte są na najnowszej technologii IT z wykorzystaniem nowoczesnych narządzi programistycznych oraz możliwości jakie oferuje dzisiejsza technika informatyczna. Oferowane rozwiązania obejmują kompleksowo cały system informatyczny od systemu ERP (Komadres) poprzez infrastrukturę informatyczną (serwery, stacje robocze, oprogramowanie systemowe i narzędziowe), aż po pełen zakres usług informatycznych zarówno przedsprzedażnych (analiza przed-wdrożeniowa, ofertowanie), posprzedażnych (opieka autorska, maintenance, serwis techniczny), jak i tych bezpośrednio związanych z realizacją kontraktu (wdrożenie, szkolenie, konfiguracja i parametryzacja systemu).  

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zainspiruj się technologią 

0 +

Klientów z wielu branż

0

lata na rynku IT